מסגר בפתח תקווה

חלק רחב מהעבודות הרבות והמגוונות להם אנו נדרשים במסגרייה כוללות הזמנות מלקוחות רבים בעבור דלתות ושערים חשמליים. הצורך במוצר זה הפך נרחב עד מאוד, אם בעבר השימוש בשערים חשמליים היה שייך יותר למבנים גדולים וחניונים כיום אנו עוסקים במסגרייה בהזמנות רבות עבור דלתות ושערים חשמליים גם בעבור בתים פרטיים ובמיוחד באלו בעלי שטח רחב.

הבחירה של רבים בשימוש של שערים חשמליים מאתגרת אותנו במסגרייה בכל פעם מחדש. עבור כל לקוח הכנת השערים נעשית על פי מספר רב של קריטריונים אותם אנו לוקחים בחשבון, כשבין היתר אנו מתחשבים כמובן בתקציבו של הלקוח. הבחירה של לקוחותינו הרבים בשער חשמלי יש ונחשבת כהוצאה גדולה יותר אך בה ישנם גם כמה יתרונות שיש לתת עליהם את הדעת.

שליטה מרחוק

לקוחות רבים המגיעים למסגר בפתח תקווה מציינים לפנינו אודות הנוחות הרבה הקיימת בבחירה של שער חשמלי. ככזה הוא סגירת ופתיחת השער בכל פעם לא דורשת מגע אדם והיא נעשית באופן אוטומטי על ידי גלאים ו\או בלחיצת כפתור. בבתים ומבנים רבים בהם קיימת תנועה רבה של רכבים ואנשים המגיעים ונכנסים היכולת בסגירה אוטומטית ו\או סגירה בלחיצת כפתור הופכת לנוחה הרבה יותר ולכן הבחירה בשער חשמלי כזה הופך בעצם לצורך של ממש.

מסגר בפתח תקווה

 

בטיחות

את השערים החשמליים אותם אני כמסגר בפתח תקווה מייצר במסגרייה וניתן כמובן לתפעל מרחוק או להגדיר שיפתחו אך ורק במצבים מסוימים. במקומות רבים מהווים השערים החשמליים את הכלי היעיל ביותר מבחינה בטיחותית וזאת למול העובדה שפתיחה וסגירה של השער נעשית בשליטה מרוחק ו\או בתנאים מסוימים אותם אנו נגדיר נראש.

היכולת של שער חשמלי לספק ביטחון מרבי באה לידי ביטוי במקומות רבים בהם רוצים למנוע יציאה וכניסה חופשית של בעלי חיים (חוות, שדות גידול), ילדים (בתים פרטיים הקרובים פיזית לרחוב ולכביש) וכמובן במניעה של פולשים ופורצים זאת למול העובדה שאין ביכולתם לגרום לשער החשמלי להיפתח בקלות.

חסכוניות

למול ההשקעה הכספית הרבה שיש בבחירה בשער חשמלי לעומת שערים אחרים, אנו במסגרייה דואגים להזכיר ללקוחותינו שבחירה בשער חשמלי יש ותורמת לחיסכון בכסף לאורך זמן.

כידוע, אופן הפתיחה והסגירה של שערים חשמליים רבים נעשה באופן מדוד ומדויק. ביצוע פתיחה וסגירה של השער באופן אוטומטי מונע בעצם סגירה ופתיחה בצורה לא נכונה של השער וכך שיבוש השערים כמו גם הבלאי כמעט ולא קיים.

במקומות רבים, דוגמת מפעלים ומבנים, השימוש בשער חשמלי אינו מצריך בעצם העמדת כוח אדם אשר יהיה אחראי על פתיחה וסגירה של השער וגם כאן מדובר בחיסכון רב שיש להביא בחשבון.