מסגריה

עבודתי במסגריה הובילה אותי לעבודה על מספר רב של מוצרים ופרויקטים וזאת בעבור אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים. חלק מההערכה הרבה לה אני זוכה ביחד עם צוות העובדים במסגריה היא תודות לסטנדרטים הגבוהים אותם הצבנו לנגד עיננו. חלק מן היכולת להגיש לכל לקוח ולקוח את המוצר הבטוח, היפה והטוב ביותר נעוצה אף בעובדה שאנו במסגרייה יודעים לבחור בחומרי הגלם הנכונים בעבור כל מוצר ופרויקט. בחלק לא מבוטל מהעבודות אנו במסגריה עושים שימוש נרחב במספר חומרים וביניהם שימוש באלומיניום. 

האלומיניום נחשב ומוגדר כמתכת קלה. צפיפות החומר היא כשליש לעומת הצפיפות של פלדה ונחושת. לאלומיניום שימוש רב ומגוון בתעשיות רבות. בין אם מדובר על תעשיית בתחום הרכב וכלי תעופה, בתחום הבנייה, כלי מטבח, חשמל (לאלומיניום יכולות הולכה), אלקטרוניקה, מחשוב ועוד. 

במסגרייה אנו מוצאים שימוש לא מבוטל באלומיניום במיוחד במוצרים בהם ישנה דרישה מן החומר לגלות יותר גמישות ואף במקרים בהם נדרשים תוספות דקורציה שאותן עדיף ליצור מהאלומיניום עצמו. 

האלומיניום, לעומת מתכות אחרות, נחשב לקל יותר ועם זאת בעל עמידות רבה. מדובר בחומר שאינו עובר תהליכי הזדקנות מואצים ובכך מוצרים רבים העשויים אלומיניום אינם סובלים מירידת ערך תלותה. לאלומיניום יכולת התגבשות ועיצוב קלה ובכך נחשב כחומר נוח לעיבוד הן במסגרת של עבודות מסגריה כמו גם בתעשיות אחרות. ביטוי ליתרונותיו ניתן לראות בהשוואה לעץ, כשהוא לעומת האלומיניום, מתפתל, מתעוות, נסדק ונרקב עם הזמן. כמו כן, אין צורך גם אחרי שנים לצבוע את האלומיניום ולבטח אינו דורש תחזוקה מתמדת דוגמת פרקטים מעץ. 

מסגריה

יתרון בולט נוסף של האלומיניום בא ליד ביטוי בעמידותו הרבה למים, קורוזיה, גזים שונים באטמוספירה ואף ביכולתו לעמוד כנגד תנאי אקלים שונים. עבור לקוחותינו במסגריה יתרון זה מאפשר לרבים לבחור במוצרים עשויים אלומיניום שאותם ניתן להציב ולמקם בכל סביבה ותנאי שטח. יכולותיו של החומר לעמוד מול כל חומרי הניקוי ואף היותו חומר לא רעיל הופך מועדף בבתים ומשרדים רבים המזמינים מוצרים אצלנו במסגרייה.

חלק מהעבודות אותם אנו מבצעים במסגריה כוללים אף תיקונים ושירותי תחזוקה. במסגרת זו אנו עושים שימוש רחב בהתקנה של חומרי בסיס חזקים ועמידים העשויים אלומיניום. שימוש נרחב באלומיניום נעשה בעת ביסוס של מסגרות לחלונות כמו גם שערים וסורגים. אלו מבטיחים ללקוחותינו תחזוקה רבה יותר לאורך שנים רבות וזאת לעומת מה שהורגלו קודם. הדבר מקבל אף ביטוי בחודשי החורף והקיץ הקשים בהם מתגלה יכולת העמידות הרבה של האלומיניום וזאת לעומת חומרים אחרים המומלצים פחות.

ביקור בגלריית התמונות שלנו יבוא אתכם להתרשם ממגוון רחב של מוצרים העשויים אלומיניום ואף משלובים עם חומרים נוספים וזאת תוך שילוב אופטימלי של החומרים ובגימור עיצובי נעים לעין.